مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» کتکلت مرغ با خرده نان ترخون

کتکلت مرغ با خرده نان ترخون

طرز تهیه کتلت مرغ با خرده نان ترخون


ترخون و لیمو ، عطر و طعم روشنی به این کتلت های مرغ ساده می بخشند و یک وعده غذایی سریع و در عین حال چشمگیر را در هفته ایجاد می کند.


مواد لازم :

½ فنجان آرد همه منظوره

3 تخم مرغ بزرگ

5 برش نان ساندویچی سفید ، تکه تکه شده

½ فنجان ترخون تازه خرد شده

1 قاشق غذاخوریکره بدون نمک، سرد شده

2 قاشق چای خوری پوست لیمو رنده شده

نمک و فلفل

8 تکه مرغ (3 تا 4 اونس) ، ضخامت 1/2 اینچ ، اسلایس شده

6 قاشق غذاخوری روغن سبزیجات


*می توانید به جای ترخون از جعفری نیز استفاده کنید


قفسه وسطی فر را تنظیم کنید و فر را با دمای 200 درجه گرم کنید. قفسه سیمی را در ورقه پخت لبه دار تنظیم کنید. آرد را در ظرف کم عمق قرار دهید. در دومین ظرف کم عمق ، تخم مرغ ها را بزنید. و نان ، ترخون ، کره ، پوست لیمو ، یک قاشق چای خوری نمک و یک قاشق چای خوری فلفل در غذاساز بریزید تا زمانی که به طور درشت آسیاب شود ، و به ظرف کم عمق سوم منتقل کنید.


کتلت خام را با حوله های کاغذی خشک کرده و با نمک و فلفل مزه دار کنید. هر بار با یک کتلت کار کنید ، کتلت ها را کمی با آرد بپوشانید سپس در تخم مرغ غوطه ور کنید و در خرده نان قرار دهید ، و فشار دهید تا بچسبد .


3 قاشق غذاخوری روغن را در تابه نچسب 12 اینچی روی حرارت متوسط ​​تا زیاد گرم کنید تا داغ شود. نیمی از کتلت ها را تا زمانی که قهوه ای طلایی شوند سرخ کنید تا پخته شوند ، حدود 3 دقیقه در هر طرف. آن را به توری آماده منتقل کرده و در فر گرم نگه دارید. ماهی تابه را پاک کرده و با 3 قاشق غذاخوری روغن و کوکوی باقی مانده تکرار کنید.جشنواره به مدرسه بر میگردیم - دیجی کالا
فرم ارسال نظر

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات چاپ انواع پرچم های ساحلی ، تبلیغاتی و تشریفات مشاهده